Poznáte americký filmový bestseller Kuriér? Príbeh o chlapíkovi, ktorý doručí všetko bez akýchkoľvek zbytočných otázok. Kým ho jedna zásielka nevyvedie z miery a zmení mu život.
Pritom by stačilo, keby ju ani vtedy neotváral. A práve neželané otvárnaie zásielok je smutným problémom i dnešnej doby.
Profesionálny kuriér doručovacej služby by mal zásielku doručiť v želanom čase, na želané miesto a nepoškodenú. Výhoda doručovacej služby spočíva práve v individuálnom prístupe voči zásielke, doručovateľovi i adresátovi. Ak sa zásielke na ceste k prijímateľovi predsa len niečo prihodí, máte nárok požadovať peniaze v prípade, že ste si dali zásielku poistiť.

Od Tatier k Dunaju
Akými to cestami váš balíček putuje? Zaujíma vás, kde sa práve nachádza? Či posielate balík z Bratislavy na východ alebo z Trenčína do Prahy, môžete byť informovaní o každom jeho kroku. Online sledovane zásielok je systém, ktorý sprostredkúva informácie o pohybe zásielky. Priamo na webstránke vidíte, v ktorom meste sa práve doručovací kuriér nachádza. Takéto sledovanie môže byť nielen zábavné, ale i užitočné. Doručovacia služba zväčša uvádza čas trvania doručenia, takto však budete mať konkrétnu predstavu. Je vaša zásielka už len 30 km od vás? Hurá!Koľko ma to bude stáť

Od Tatier k Dunaju na nás majú. A teda aj vy. Cena prepravy sa odvíja od miesta doručenia a váhy alebo objemu balíka. Sumu k zaplateniu si dokážete dopredu vyrátať na našom webe. Po zadaní spomínaných premenných vám tabuľka zobrazí informáciu o cene. Zdá sa vám privysoká? K dispozícii je i možnosť dať si ušiť cenu na mieru. Spojte sa s naším manažérom a určite nájdeme spoločnú cestu. Ideálnu pre vás i vašu zásielku.