Doba, v ktorej žijeme, je charakteristická svojim vysokým tempom a ak niečo nemáme pod kontrolou nie sme vo svojej „koži“. Preto využívame rôzne možnosti, ktoré nám prináša moderná technika a snažíme sa veci kontrolovať do maximálnej možnej miery.
Výnimku v tomto smere netvoria ani poštové a kuriérske služby, ktoré pomocou funkcie sledovanie zásielky, umožňujú sledovať pohyb vašej pošty od jej zaslania až po jej doručenie. SDS vám v záujme skvalitňovania svojich služieb, chce rovnako poskytnúť maximálny komfort a preto vám prináša službu sledovanie zásielky prostredníctvom svojho online systému.

Ako funguje sledovanie zásielky?

Sledovanie zásielky funguje formou „trackovania“ cesty v našom vozidle. Po odoslaní môžete formou priradeného čísla vo svojej zóne detailne sledovať cestu bez ohľadu na to, kam zásielka smeruje (napr. Česká pošta, Nemecko, Anglicko...). Poštu či zásielky môžete sledovať cez našu stránku dorucene.sk, v sekcii Sledovanie zásielky. Stačí sa zaregistrovať a budete môcť sledovať zásielku kedykoľvek a kdekoľvek, jednoducho a pohodlne.
Veríme, že takéto sledovanie zásielky bude pre vás užitočným nástrojom, s ktorým budú pre vás naše služby kvalitnejšie a pohodhlnejšie.