Vnútroštátna preprava patrí medzí hlavné oblasti podnikania spoločnosti SDS. Princípy prepravy preto opierame o tri jednoduché pravidlá, ktoré sú typické pre fungovanie SDS.
Prvý pravidlom je individuálny prístup ku každému klientovi. Tak ako je každý jeden z nás špecifický, tak sa snažíme v maximálnej možnej miere navrhovať pre všetkých zákazníkov osobitné riešenia. Vnútroštátna preprava a naše služby s tým súvisiace sú toho príkladom. Ak by ste napriek tomu mali akékoľvek otázky, veľmi radi vám ich zodpovieme na našej zákazníckej linke a nájdeme pre vás určite vyhovujúce riešenie.
Druhým pravidlom je bezpečnosť a prehľadnosť. Na našej stránke, v sekcii vnútroštátna preprava, si môžete bez problémov spočítať čo vás bude stáť preprava tovaru. Máte tak jasný prehľad o nákladoch, ktoré budú súvisieť s prepravou a viete sa ľahšie rozhodnúť, čo je pre vás najvýhodnejšie. Okrem toho vám cez našu stránku umožníme bezpečne sledovať trasu zásielky, od jej prebratia kuriérom až po jej odovzdanie adresátovi.
Zodpovednosť je našim hlavným pravidlom. Nielenže zásielku rýchlo doručíme na miesto určenia (vnútroštátna preprava – do 24 hodín, medzinárodná - individuálne), ale ju aj neporušenú odovzdáme príjemcovi tak ako ste ju poslali.
Preto budeme veľmi radi ak budete naďalej využívať naše služby a stanete sa našim stálym klientom.
:/doručené