Domov/ Dobierka ASAP

Dobierka ASAP

Netrpezlivo očakávate príchod peňazí z dobierky a zdá sa vám, že čakáte večnosť? Chápeme, aký vzácny je dnes čas a aké dôležité je každé jeho ušetrenie. Preto prichádzame s prelomovou novinkou v oblasti kuriérskych služieb, ktorá vám prinesie nielen úsporu času, ale aj pokoj na duši.

Predstavujeme vám našu novinku - službu "Dobierka ASAP" od SDS – Smart Delivery Service SK s.r.o. Táto služba vám zaručuje, že peniaze za vašu dobierku budú na vašom bankovom účte do 24 hodín od jej prevzatia. Áno, čítate správne! Koniec nekonečnému čakaniu na vaše finančné prostriedky. S nami budete mať svoje peniaze k dispozícii takmer okamžite.

Sme hrdí, že môžeme byť medzi prvými v poskytovaní tejto bleskovej služby v segmente doručovania zásielok. Pre nás nie je dôležitá len rýchlosť doručenia, ale celý proces – od momentu odoslania zásielky až po moment, kedy máte peniaze na účte. Toto je dôkaz našej stabilnej a inovatívnej pozície na trhu.Neváhajte a využite túto výnimočnú príležitosť stať sa súčasťou inovatívneho sveta kuriérskych služieb s SDS.

Či už ste firma, podnik, alebo E-shop, ktorý pravidelne odosiela zásielky, naša nová služba "Dobierka ASAP" je tu pre vás, aby sme vám uľahčili život. Pozývame vás zmeniť váš pohľad na kuriérske služby a vychutnať si pohodlie, ktoré prichádza s našou rýchlosťou a efektivitou.Zdieľajte túto novinku so svojimi priateľmi a kolegami, ktorí by tiež ocenili rýchlejšie spracovanie ich dobierok.

V SDS Delivered sme tu pre vás, aby sme každý váš deň spravili jednoduchším a pohodlnejším. Staňte sa členom našej rýchlo rastúcej rodiny spokojných klientov už dnes!

Ďalšie novinky

31.01.2024
Navýšenie cien prepravného 1.3.2024
Navýšenie cien prepravného s účinnosťou od 1.3.2024
Čítaj viac
01.12.2023
Prevádzkový režim Vianočné sviatky 2023
Dovoľujem si Vás informovať o prevádzkovom režime po Vianočných sviatkoch a novým rokom 2024
Čítaj viac
02.10.2023
Preskladňujte a dopravujte s nami!
Hľadáte možnosti bezpečného uskladnenia vášho tovaru? Využite naše sklady na viacerých miestach Slovenska.
Čítaj viac
29.08.2023
Nový sadzobník mýtneho príplatku a aktualizácia palivového príplatku od 1.8.2023
Dňa 1.8.2023 vstupuje do platnosti nový sadzobník mýtneho príplatku na segment paletových zásielok
Čítaj viac
29.08.2023
Zmena poplatku za výber dobierky od 1.8.2023
Pri doručovaní zásielok do Českej republiky bola uvedená do praxe možnosť uhradiť dobierku kuriérovi kartou prostredníctvom platobného terminálu.
Čítaj viac